• YARIM ALTIN
  2.487,00
  % 0,16
 • AMERIKAN DOLARI
  13,7194
  % 0,40
 • € EURO
  15,5684
  % 0,18
 • £ POUND
  18,2262
  % -0,32
 • ¥ YUAN
  2,1514
  % 0,31
 • РУБ RUBLE
  0,1860
  % 0,14
 • BITCOIN/TL
  671520,450
  % -10,77
 • BIST 100
  1.910,41
  % 1,61

Can Dilmener’in Klasik Yabancıya Mal Vereceğiz Yalanı.

Can Dilmener’in Klasik Yabancıya Mal Vereceğiz Yalanı.

Tahincioğlu Ailesi’nin damadı Can Dilmener, bugüne kadar bir çok hissede manipülasyon yapmış ve onbinlerce küçük yatırımcının tasarruflarının erimesine neden olan borsa simsarlarından birisi.
Özellikle batma noktasında olan şirketleri seçen, özsermayesi, ödenmiş sermayesinin altında olan bir bakıma hisse değeri 1₺’nin altına inmiş hisselerde şirket sahipleri ya da şirkette yüklü mal olan sıkışmış kişilerle komisyon karşılığı anlaşarak hisseleri belli bir seviyeye çektikten sonra, sosyal medya ve basın gücünü kullanarak çeşitli Twitter, telegram, facebook borsa gruplarının liderlerine pay teklif ederek hisse pazarlayan Damat, pazarlamada en çok başvurduğu yalan olan yabancılara malı şu fiyattan vereceğiz, anlasmak üzereyizdir.

Polho, Sekura Plastik, ICBCT, Nugyo son manipülasyonlardır. Borsada defalarca ceza almasına rağmen dolandırıcılığa devam etmesi engellenemeyen Damat genellikle garson, komi , patronun asgari ücretle çalışan insanların vb adına açılmış hesaplardan işlemlerini gerçekleştirmekte ve onlara 3-5 sus payı vererek kendini kamufle etmektedir.
Ferhan Kaya ile Nugyo’da yaptığı manipülasyonda yakayı ele verirlen ellerinde yüklü miktarda hisse kalmış bu hisseleri açıktan düşük fiyatlara teklif ederek çıkma derdine düşmüştür. Sekuro Plastik Ambalaj(Sekur) hisselerinde 2.5-10₺ hareketinde yeterince mal cıkamayınca hisseleri elden çıkarmak için gruplarla görüşürken rakamı 3-4₺’ye kadar düşürmesine rağmen müşteri bulamamıştır. Ozellikle sosyal medya algı yaratan Hakan Kurklu ve Yahudi Lakapli Yasef algoritmaya sararim diyen en buyuk manipülatörlerden biri Yusuf Teker…

Uzun süre portföyünü yönettiği kapalıçarsı esnafının da kendisine yüz çevirmesiyle iyice köşeye sıkışan Can Dilmener Nugyo ile de borsaya havlu atmak üzere. Beraber iş yaptığı Kaya Ailesi’nin de ceza almasıyla onların sahibi oldukları Biotrend’teki işlem görmeyen hisselerin kayda alınması talebinin de SPK tarafından önümüzdeki süreçte takip edilip bu hissede manipüleyi engelleme adımlar atması bekleniyor. Böylelikle Biotrend’teki oyunları daha başlamadan suya düşmüş oldu. Kazandigi paralari esi uzerinden jean dilmener vasitasiyla elden para alis verisleri ile yurtdisi hesaplara aktarip is sonunda bende battim abi cok hastayim vertigo oldum gibi bahaneler üreeterek geri dönüş yapmadığıda iddaalar arasındadır.

BURADAKİ TÜM BİLGİLER BİR İDDAADAN İBARETTİR.